Hogy szeret a másik? (William) – rendező: Göttiger Pál, Belvárosi Színház

Hamis Hang (Léon Dinkel) – rendező: Ujj Mészáros Károly, Orlai Produkció

 

Szemünk fénye (Gene) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Légy jó mindhalálig! (Török János) – rendező: Bálint Albin, Nagyerdei Szabadtéri Színpad

Vadméz (Vojnyicev)– rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hurok – rendező: Bagossy László, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

Férjek és feleségek (Michael) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Mojo (Baby) – rendező: Göttinger Pál, Belvárosi Színház

Porgy és Bess (Mr. Archdale; Halottkém) – rendező: Almási-Tóth András, Erkel Színház

Vérmedve (Dani) – rendező: Preiszner Miklós; Laboda Kornél, Bethlen Téri Színház

 

Üvegfigurák (Jim) – rendező: Valló Péter, Radnóti Színház

Tagadj, tagadj, tagadj (Tom) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

100 Szóban A Város – rendező: Nagy Dániel Viktor, Mozsár Műhely

STOP – hinták, apák, szerelmek (Dani) – rendező: Lukáts Andor, IBS Színpad

Leszámolás velem – rendező: Rába Roland, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

A fura – rendező: Fehér Balázs Benő, B32 Galéria és Kultúrtér

Love, love, love (Henry) – rendező: Réthly Attila, Belvárosi Színház

Egy fenékkel két lovat (Francis) – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

Várj, míg sötét lesz! (Roat) – rendező: Novák Eszter, Belvárosi Színház

Medve – rendező: Preiszner Miklós, R.S.9. Színház

 

Száll a kakukk fészkére – rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hair (Woof) – rendező: Mohácsi János, Belvárosi Színház

Egérfogó (Giles Ralston) – rendező: Lukáts Andor, Budaörsi Latinovits Színház

„A nyíló combok erdein túl” – összeállította és előadja: Győrei Zsolt és Nagy Dániel Viktor, SzFE – Hevesi Terem

„Énekelünk…” Francia sanzonok és songok – szerkesztő: Bagó Gizella, Ódry Színpad

 

Hazatérés (Joey) – rendező: Berzsenyi Bellaagh Ádám, Budaörsi Latinovits Színház

Cigánykerék (Zakariás, festő) – rendező: Böhm György, József Attila Színház

Philoktétész – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Happy Ending – rendező: Gergye Krisztián, Belvárosi Színház

Az Őrült Nők Ketrece (Francis) – rendező: Alföldi Róbert, Átrium Film-Színház

Andromakhé (Menelaosz) – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Tajtékos napok (Nicolas) – rendező: Fehér Balázs Benő, Ódry Színpad

 

Edith és Marlene (Marcel; Theo) – rendező: Mészáros Márta, Centrál Színház

R&L, avagy a mágusok birodalma (Rus) – rendező: Almási-Tóth András, Budaörsi Latinovits Színház

Római vakáció – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

A padlás (Herceg) – rendező: Böhm György, Pécsi Nemzeti Színház

 

A kastély (Fogadós) – vizsgaelőadás; rendező: Soós Attila, Ódry Színpad

A lovakat lelövik, ugye? (Patkó Béla) – rendező: Eszenyi Enikő, Vígszínház

Makrancos Kata – rendező: Gothár Péter, Vígszínház

Presznyakov-gyakorlatok (Terror) – vizsgaelőadás; rendező: Gothár Péter, Zsámbéki Színházi Bázis

Az 1/2 kegyelmű (Lukjan Tyimofejevics Lebegyev) – vizsgaelőadás; rendező: Zsótér Sándor, Ódry Színpad

Marilyn Monroe csodálatos halála (Messiás; Stanley; Mindenes; Bemondó) – rendező: Böhm György, Karinthy Színház

Jubileum – vizsgaelőadás; rendező: Lukáts Andor, Ódry Színpad

 

 

 

Csongor és Tünde (Kurrah, ördögfi; Kalmár) – rendező: Puskás Zoltán, Vígszínház, Házi Színpad

Lépésről lépésre – vizsgaelőadás; rendező: Novák Eszter, Ódry Színpad

 

My Fair Lady – rendező: Novák Eszter, Szegedi Szabadtéri Játékok

BÍÍT – vizsgaelőadás; Színház- és Filmművészeti Egyetem

Hogy szeret a másik? (William) – rendező: Göttiger Pál, Belvárosi Színház

Hamis Hang (Léon Dinkel) – rendező: Ujj Mészáros Károly, Orlai Produkció

 

Szemünk fénye (Gene) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Légy jó mindhalálig! (Török János) – rendező: Bálint Albin, Nagyerdei Szabadtéri Színpad

Vadméz (Vojnyicev)– rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hurok – rendező: Bagossy László, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

Férjek és feleségek (Michael) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Mojo (Baby) – rendező: Göttinger Pál, Belvárosi Színház

Porgy és Bess (Mr. Archdale; Halottkém) – rendező: Almási-Tóth András, Erkel Színház

Vérmedve (Dani) – rendező: Preiszner Miklós; Laboda Kornél, Bethlen Téri Színház

 

Üvegfigurák (Jim) – rendező: Valló Péter, Radnóti Színház

Tagadj, tagadj, tagadj (Tom) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

100 Szóban A Város – rendező: Nagy Dániel Viktor, Mozsár Műhely

STOP – hinták, apák, szerelmek (Dani) – rendező: Lukáts Andor, IBS Színpad

Leszámolás velem – rendező: Rába Roland, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

A fura – rendező: Fehér Balázs Benő, B32 Galéria és Kultúrtér

Love, love, love (Henry) – rendező: Réthly Attila, Belvárosi Színház

Egy fenékkel két lovat (Francis) – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

Várj, míg sötét lesz! (Roat) – rendező: Novák Eszter, Belvárosi Színház

Medve – rendező: Preiszner Miklós, R.S.9. Színház

 

Száll a kakukk fészkére – rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hair (Woof) – rendező: Mohácsi János, Belvárosi Színház

Egérfogó (Giles Ralston) – rendező: Lukáts Andor, Budaörsi Latinovits Színház

„A nyíló combok erdein túl” – összeállította és előadja: Győrei Zsolt és Nagy Dániel Viktor, SzFE – Hevesi Terem

„Énekelünk…” Francia sanzonok és songok – szerkesztő: Bagó Gizella, Ódry Színpad

 

Hazatérés (Joey) – rendező: Berzsenyi Bellaagh Ádám, Budaörsi Latinovits Színház

Cigánykerék (Zakariás, festő) – rendező: Böhm György, József Attila Színház

Philoktétész – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Happy Ending – rendező: Gergye Krisztián, Belvárosi Színház

Az Őrült Nők Ketrece (Francis) – rendező: Alföldi Róbert, Átrium Film-Színház

Andromakhé (Menelaosz) – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Tajtékos napok (Nicolas) – rendező: Fehér Balázs Benő, Ódry Színpad

 

Edith és Marlene (Marcel; Theo) – rendező: Mészáros Márta, Centrál Színház

R&L, avagy a mágusok birodalma (Rus) – rendező: Almási-Tóth András, Budaörsi Latinovits Színház

Római vakáció – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

A padlás (Herceg) – rendező: Böhm György, Pécsi Nemzeti Színház

 

A kastély (Fogadós) – vizsgaelőadás; rendező: Soós Attila, Ódry Színpad

A lovakat lelövik, ugye? (Patkó Béla) – rendező: Eszenyi Enikő, Vígszínház

Makrancos Kata – rendező: Gothár Péter, Vígszínház

Presznyakov-gyakorlatok (Terror) – vizsgaelőadás; rendező: Gothár Péter, Zsámbéki Színházi Bázis

Az 1/2 kegyelmű (Lukjan Tyimofejevics Lebegyev) – vizsgaelőadás; rendező: Zsótér Sándor, Ódry Színpad

Marilyn Monroe csodálatos halála (Messiás; Stanley; Mindenes; Bemondó) – rendező: Böhm György, Karinthy Színház

Jubileum – vizsgaelőadás; rendező: Lukáts Andor, Ódry Színpad

 

Csongor és Tünde (Kurrah, ördögfi; Kalmár) – rendező: Puskás Zoltán, Vígszínház, Házi Színpad

Lépésről lépésre – vizsgaelőadás; rendező: Novák Eszter, Ódry Színpad

 

My Fair Lady – rendező: Novák Eszter, Szegedi Szabadtéri Játékok

BÍÍT – vizsgaelőadás; Színház- és Filmművészeti Egyetem

szinhaz_mobile

Hogy szeret a másik? (William) – rendező: Göttiger Pál, Belvárosi Színház

Hamis Hang (Léon Dinkel) – rendező: Ujj Mészáros Károly, Orlai Produkció

 

Szemünk fénye (Gene) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Légy jó mindhalálig! (Török János) – rendező: Bálint Albin, Nagyerdei Szabadtéri Színpad

Vadméz (Vojnyicev)– rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hurok – rendező: Bagossy László, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

Férjek és feleségek (Michael) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

Mojo (Baby) – rendező: Göttinger Pál, Belvárosi Színház

Porgy és Bess (Mr. Archdale; Halottkém) – rendező: Almási-Tóth András, Erkel Színház

Vérmedve (Dani) – rendező: Preiszner Miklós; Laboda Kornél, Bethlen Téri Színház

 

Üvegfigurák (Jim) – rendező: Valló Péter, Radnóti Színház

Tagadj, tagadj, tagadj (Tom) – rendező: Szabó Máté, Belvárosi Színház

100 Szóban A Város – rendező: Nagy Dániel Viktor, Mozsár Műhely

STOP – hinták, apák, szerelmek (Dani) – rendező: Lukáts Andor, IBS Színpad

Leszámolás velem – rendező: Rába Roland, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház

 

A fura – rendező: Fehér Balázs Benő, B32 Galéria és Kultúrtér

Love, love, love (Henry) – rendező: Réthly Attila, Belvárosi Színház

Egy fenékkel két lovat (Francis) – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

Várj, míg sötét lesz! (Roat) – rendező: Novák Eszter, Belvárosi Színház

Medve – rendező: Preiszner Miklós, R.S.9. Színház

 

Száll a kakukk fészkére – rendező: Znamenák István, Belvárosi Színház

Hair (Woof) – rendező: Mohácsi János, Belvárosi Színház

Egérfogó (Giles Ralston) – rendező: Lukáts Andor, Budaörsi Latinovits Színház

„A nyíló combok erdein túl” – összeállította és előadja: Győrei Zsolt és Nagy Dániel Viktor, SzFE – Hevesi Terem

„Énekelünk…” Francia sanzonok és songok – szerkesztő: Bagó Gizella, Ódry Színpad

 

Hazatérés (Joey) – rendező: Berzsenyi Bellaagh Ádám, Budaörsi Latinovits Színház

Cigánykerék (Zakariás, festő) – rendező: Böhm György, József Attila Színház

Philoktétész – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Happy Ending – rendező: Gergye Krisztián, Belvárosi Színház

Az Őrült Nők Ketrece (Francis) – rendező: Alföldi Róbert, Átrium Film-Színház

Andromakhé (Menelaosz) – rendező: Lukáts Andor, Sanyi és Aranka Színház

Tajtékos napok (Nicolas) – rendező: Fehér Balázs Benő, Ódry Színpad

 

Edith és Marlene (Marcel; Theo) – rendező: Mészáros Márta, Centrál Színház

R&L, avagy a mágusok birodalma (Rus) – rendező: Almási-Tóth András, Budaörsi Latinovits Színház

Római vakáció – rendező: Pelsőczy Réka, Belvárosi Színház

A padlás (Herceg) – rendező: Böhm György, Pécsi Nemzeti Színház

 

A kastély (Fogadós) – vizsgaelőadás; rendező: Soós Attila, Ódry Színpad

A lovakat lelövik, ugye? (Patkó Béla) – rendező: Eszenyi Enikő, Vígszínház

Makrancos Kata – rendező: Gothár Péter, Vígszínház

Presznyakov-gyakorlatok (Terror) – vizsgaelőadás; rendező: Gothár Péter, Zsámbéki Színházi Bázis

Az 1/2 kegyelmű (Lukjan Tyimofejevics Lebegyev) – vizsgaelőadás; rendező: Zsótér Sándor, Ódry Színpad

Marilyn Monroe csodálatos halála (Messiás; Stanley; Mindenes; Bemondó) – rendező: Böhm György, Karinthy Színház

Jubileum – vizsgaelőadás; rendező: Lukáts Andor, Ódry Színpad

 

Csongor és Tünde (Kurrah, ördögfi; Kalmár) – rendező: Puskás Zoltán, Vígszínház, Házi Színpad

Lépésről lépésre – vizsgaelőadás; rendező: Novák Eszter, Ódry Színpad

 

My Fair Lady – rendező: Novák Eszter, Szegedi Szabadtéri Játékok

BÍÍT – vizsgaelőadás; Színház- és Filmművészeti Egyetem